Dijital Performans Pazarlamasında Destek Ürünleri Tercihi Vayes Etkisi

Ajans Haberleri, Haberler 21 Eki 2021
Dijital Performans Pazarlamasında Destek Ürünleri Tercihi Vayes Etkisi

Günümüz dünyasında hızla değişen birçok şey ile yaşam modellerimiz ve sağlığa bakış açımızda köklü şekilde değişti ve gelişti. İşini şansa bırakmayan markaların seçimi şeklinde değerlendirme yapan e-ticaret sektörünün parlayan yıldızı Destek Ürünleri peak yapan durumu ile büyümeye devam ediyor.

Pandeminin de etkisi ile günlük kullanım ürünleri haline dönen destek ürünleri e-ticaret kategorisinde aktif görünen başlıklar haline döndü ve yüksek ivmesi ile koşmaya devam ediyor.

Markanın ve markaların çoğunlukla yaşadıkları sorunlar ile boğuşarak birkaç başarısız deneme sonrasında doğru dijital iş ortağı seçimlerini belirlediklerini yine de yapılan çalışmaların etkisinin bu kadar kısa sürede ve bu yönde olmasını beklemediklerini ifade etti. Ancak gelen dönüşüm değerleri doğru dijital pazarlama ajansı seçiminin ne kadar önemli olduğunu ve düne kadar yapılan karda gibi görünen ancak kardan öte zarar yaşadıkları tecrübelerini aktardılar. Başarılı işler başarılı dijital pazarlama ajanslarına bağlıdır, kurumsal ve profesyonel olan dijital pazarlama markaları aramak burada önem kazanmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uluslararası Çalışan Borochemie Web Sitesi İçin Tasarım Duayeni Vayes Digital İle Anlaştı! Bigbang Dijital, Tamamlayicisaglik.com SEO Başarı Hikayesini Yayınladı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.