Türkiye’nin Global Markası Cermin Mineral Web Yüzünü Yenilemek İçin Vayes Dijital’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Eyl 2021
Türkiye’nin Global Markası Cermin Mineral Web Yüzünü Yenilemek İçin Vayes Dijital’i Seçti!

25 yıldan fazladır sektöründe çalışmalara devam eden Cermin Mineral ‘Mümkün Olan En İyi Sonuçları Sağlayacağız’ diyerek hizmet vermeye devam ediyor.

Cermin Mineral, Güney Doğu Asya’da Türk endüstriyel minerallerini tanıtmak amacıyla ilk kez Singapur’da kuruldu. Mükemmel Tedarik Standartlarıyla yüksek kaliteli müşterilerine lojistik imkanı sunan Cermin Mineral, Endonezya, Malezya ve Tayland’da Soda Külü ve Sodyum Bikarbonat ürünleri için Ciner Grubu’nun tek acentesi olmakta beraber  Asya ve Körfez ülkelerinde Sodyum Feldspat için “Kaltun Madencilik” in acenteliği konusunda başı çekenlerden olma şampiyonluğunu elden bırakmama konusunda ısrarcı.

‘Önceliğimiz, müşteri hizmetlerinde mükemmelliğe ulaşmak ve tüm müşterilerimizin uzun vadeli güvenilir iş ortağı olmak’ sözleriyle işlerini tanımlayan Cermin Mineral, vizyonlarını ise bütünlük, kalite, güvenlik ve saygı gibi değerleri katarak, sürekli yenilik yaparak müşterilerinin en verimli, sürdürülebilir, çözüm odaklı ve güvenilir ortağı olmak olarak tanımlıyor. Çevreye karşı sorumlu bir şekilde hizmet kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma gayesi içerisinde olan Cermin Mineral’in Türkiye menşeli doğal ürünlerin seçkin alanlarında pazar payını tanıtmak en büyük hedefleri arasında yer alıyor.

Dijital dünyada varlığını yaşatmak için de en az kendileri kadar işine ve hizmetine sadık Vayes Dijital’i tercih ettiler. 360 derece hizmet veren bir Dijital Reklam Ajansı olan Vayes Dijital 14 yıldır sayısız müşterisine web tasarım çalışması hizmeti sunmaktadır. Kusursuz tasarımlarının yanı sıra müşterilerinin işlerini bir ayna gibi web sitesine yansıtan Vayes Digital, kreativiteyi eksik etmeyerek, güven adına sağlam adımlar çerçevesinde yoluna devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: Rest Yazılım Ve Vayes Digital Web Projesi Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: UPİ Trans Ve Vayes Digital Web Projesi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.