Vayes Digital’den YogaLand Ödüllere Layık Web Site Tasarımı

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eyl 2021
Vayes Digital’den YogaLand Ödüllere Layık Web Site Tasarımı

Yoga öğrenmek ve uygulamak kendiliğinden yeme alışkanlıklarımızı, ruh halimizi ve davranışlarımızı değişime uğratan ve bizi daha iyi sağlığa götüren yoldur.

Yoga ile yenilenin, doğru nefes alıp verme ile kaliteli yaşayın, yoga ile yaşlanmanın belirtilerini geçiktirin, yoga ile stresinizi kontrol etmeyi öğrenin, yoga ile içinizdeki enerjiyi keşfederiz.

Her yeni başlayan, her yoga eğitmeni, her orta-ileri seviye öğrencisi online canlı sınıflara keyifle katılabilir. Derslerde pozların her seviyesi açıklanıp, öğrenci yapılabilirliğine göre yönlendirilecek ve gerekirse öğrenci, yoga malzemeleri ile desteklenme bilgisi veriliyor.

Yoga öylesine engin bir deryaki, kim sınır koyabilir. Gerçek sağlık ve bütünlüğe ulaşmayı arzulayan herkese YogaLand mükemmel bir tercih olacaktır. Lakin olay hizmet kısmının en önemli aşaması tabii ki internet. İnternetteki en belirgin varlığınızda Web Sitesi. Web Sitesi denildiğinde ise ilk akla gelen isimlerden Vayes Digital.

Başarılı bir web sitesine daha imza atan Vayes, yaptığı tasarımda siteye giren insanların içine huzuru aşılıyor. Renk bütünlüğü, tercih edilen video ve gayet kolay kullanımı ile istediğiniz her yere ulaşabileceğiniz kullanıcı ara yüzü ve yönetim paneli ile kullanıcılara inanılmaz bir konfor sağlıyor.

Web sitesi dendi mi yıllardır harikalar yaratan Vayes Digital ’in YogaLand için yapmış olduğu web tasarım ile sektörde hem kendini tekrarlanmadığı hem de yerini müşteri ifadesi ile ne kadar hak ettiğinin bir göstergesi durumunda kalıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sempeak'e Yeni CDO: Onur Yel Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: Rest Yazılım Ve Vayes Digital Web Projesi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.