Tarım Sektörünün Güçlü Aktörü Sunstream Dijital Gücünü Vayes’ten Alıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Mar 2021
Tarım Sektörünün Güçlü Aktörü Sunstream Dijital Gücünü Vayes’ten Alıyor!

Modern tarım ürünleri ile sektörün öncü isimlerinden bir tanesi olan Sunstream Dijital Partner olarak Vayes’i tercih etti!

Farklı isimler adı altında 1983’ten bu yana tarım ürünleri alanında hizmet veren Sunstream firması İstanbul ve Çanakkale olmak üzere 2 farklı merkezde toplam 10 bin ton üretim kapasitesine sahiptir. Ürettiği modern ürünler ile tarım sektörünün güçlü aktörlerinden birisi olan Sunstream, ülkemizin geleceğine ışık tutuyor. Türkiye’nin lider sulama sistemi üreticisi konumunda yer alan firma ihracat hacmi ile de ülke ekonomisine güçlü katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.

30’a yakın dünya ülkesine yaptığı ihraçlarla gücüne güç katan firma global pazarda artık daha aktif. Globalleşme yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Sunstream, Vayes Dijital’den aldığı yenilikçi dijital güç ile dünya pazarında da adından söz ettirmeyi hedefliyor. 

Web tasarım, sosyal medya ve dijital reklam dünyasının öncü isimlerinden Vayes Digital’i tercih etti!

Sosyal Medya ve Dijital Reklamcılık alanında markanızın gücünü milyonlara ulaştıran Vayes Digital, Web Tasarım hizmeti ile sizlere kurumsal kimlik oluşturarak değerlerinize değer katıyor. Dijital dünyada var olmanın artık bir tercihten ziyade bir zorunluluk olduğu bu dönemde Vayes, sizler için bu yükü omuzluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İngilizce Dil Eğitiminin Öncüsü British Centre’nin Dijital Proje Ortağı Vayes Oldu! Sağlık Dünyasının Yeni Yüzü Hürrem Sultan Hastanesi Web Sitesi Projelerinde Vayes’i Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.