Uluslararası Çalışan Borochemie Web Sitesi İçin Tasarım Duayeni Vayes Digital İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 21 Eki 2021
Uluslararası Çalışan Borochemie Web Sitesi İçin Tasarım Duayeni Vayes Digital İle Anlaştı!

‘Önceliğimiz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır’ diyen Borochemie daha müşteri odaklı iş modeli ile şirketleri için uzun vadeli büyüme sağlamak adına daha fazla fırsata sahip olmayı hedefliyor. Bu nedenle öncelikle müşteri memnuniyeti için en yüksek verimliliği sağlayan çözümlere yatırım yapıyorlar.

Her sektörden müşteriye teknik ve bilimsel destek vermeye hazır ve istekli olduklarını gözden kaçmıyor. Bor piyasasının hızla değişen dinamiklerine ayak uydurabilmek için alanındaki yeni gelişmeler adına personel eğitimine ayrılan bütçe de hayli bir yüksek. Bütçe ve kaliteden ödün vermemeleri ve hızla değişen dünyaya ayak uydurmaları yollarını Vayes Digital ile kesiştiriyor.

Yenilikçi tasarım, yazılım ve dijital reklam çalışmalarıyla markaların değerine değer katan ve ‘Bizim için başarı, sizin ihtiyaçlarınıza %100 uygun çözümler üretmek, bu çözümleri uygularken yanınızda yürümek’ sözleriyle dikkat çeken Vayes Dijital şimdiye kadar birçok markaya web sitesi tasarlayıp teslim etmiş olmasını değil kesintisiz destek vermesi ile piyasada ün yapmış ve mutlu müşteri koşulunu benimsemiştir.

Müşterilerinin memnuniyeti ile her geçen gün daha da büyüten Vayes Digital web tasarım konusunda rakiplerini geride bırakmaya ve kusursuz tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Onu diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri de hedef kitlenin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayacak şekilde web dizayn işlemlerini gerçekleştirebilir olmaları. Özellikle mobil cihazlarda yüksek performans alabilmek için duyarlı (responsive) tasarım tercih eden Vayes Dijital duyarlı web tasarımlarında içerik ziyaretçinin ekran boyutuna göre hareket ederek maksimum düzeyde kullanıcı deneyimi sunmayı başarıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vayes Dijital’den Bir Başarılı Proje Daha Atlas Shipyard Web Sitesi Yayında Dijital Performans Pazarlamasında Destek Ürünleri Tercihi Vayes Etkisi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.