Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: Rest Yazılım Ve Vayes Digital Web Projesi

Ajans Haberleri, Haberler 30 Eyl 2021
Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: Rest Yazılım Ve Vayes Digital Web Projesi

Rest Yazılım sektörüne inovatif çözümler üretebilmek gayesiyle Evrim Yazılımın desteği alarak 2021 yılında yeni bir soluk getirerek güçlü know – how’ı ile piyasaya hızlı giriş yapan markalar arasında yer aldı.

Sektördeki ihtiyaçların ve iş yapma modellerinin, dijital çözüm süreçlerine entegrasyonu konusunda gerek iş geliştirme süreçleri, gerekse teknolojik çözüm üretme konusunda uzmanlığına güvenilen bir şirket olmayı başardı.

Bu uzmanlıklarını bundan böyle müşterilerine dijital dönüşüme ayak uydurabilmeleri   amacıyla kullanmak istiyor..

Yapay zeka, blockchain, IOT, bulut bilişim gibi anahtar teknolojileri, şirketlerin kendi öz kaynaklarıyla yönetebilecekleri ve endüstri 4.0 standartlarında rekabet edebilecekleri dönüşüm projelerini hayata geçirmek başlıca hedeflerinden olmuştur.

Teknoloji ve inovatif düşünce için ise en doğru ajans tercihlerini yani Vayes Digital ’i seçmeleri kendi deyimleri ile hatasız doğru tercih. Vayes Digital sektöründe çok köklü ve iddialı web tasarım yazılım çözümleri ile sektörde kendinden söz ettiren kreatifliği ve hedef kitlenin ihtiyaçlarını asla es geçmeyen bir ajans olması ile öne çıkıyor

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vayes Digital’den YogaLand Ödüllere Layık Web Site Tasarımı Türkiye’nin Global Markası Cermin Mineral Web Yüzünü Yenilemek İçin Vayes Dijital'i Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.