Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: UPİ Trans Ve Vayes Digital Web Projesi

Ajans Haberleri, Haberler 29 Eyl 2021
Web Tasarıma Bambaşka Bir Soluk Getiren İş Ortaklığı: UPİ Trans Ve Vayes Digital Web Projesi

Güvenilirlik ve uluslararası çalışmalar birleştiğinde ise dijital dünyanın ayakları yere basan ve müşterisine en uygun çalışma tekniğini her defasında şaşmadan belirleyen Vayes Digital, UPİ Trans ile çalışarak başarılı ve profesyonel bir web sitesi tasarımına imza attı.

Tasarım konusunda yaptığı her çalışmada adından bahsettiren Vayes Digital UPİ için yaptığı çalışmayla yine ses getirmeyi başardı. Uzun yıllardır piyasada olan ve müşterisinin isteklerini anlayıp buna göre çalışma yapabilen Vayes Digital mükemmelliği hedefleyenlerin partneri olmaya devam ederken her geçen gün büyüyen ve tecrübe katsayısını artıran kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Upi Trans taşımacılık, uluslararası karayolu taşımacılığında ağır ve gabari dışı proje taşımacılığı yapan C2 yetki belgesine sahip tam donanımlı ağır nakliye firmasıdır. Faaliyet alanları; Üretim amaçlı fabrikaların makine ve yedek parçaları, Ağır tonajlı taşımalar, Proje taşımaları,Fuar standları ve ekipmanı, Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı taşımalar “özel taşıma müsaadeleri” ve “öncü hizmetleri” ile güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Global Markası Cermin Mineral Web Yüzünü Yenilemek İçin Vayes Dijital'i Seçti! İstanbul Ecza Koop’un Dijital Ajans Tercihi Diverseffect Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.