Namlı Plastik ve Vayes Digital Öncülüğünde İnanılmaz Bir İş Ortaklığı Daha Web Tasarımda Gelinen Son Nokta

Ajans Haberleri, Haberler 16 Kas 2021
Namlı Plastik ve Vayes Digital Öncülüğünde İnanılmaz Bir İş Ortaklığı Daha Web Tasarımda Gelinen Son Nokta

2009 yılından beri Gıda Plastik Ambalaj Endüstrisinde müşterilerine kesintisiz hizmet veren Namlı Plastik, günümüzde sektörünün lideri olmayı hedef etmektedir. Namlı üretimini 4.000 m2’lik bir alanda başlayıp günümüzde toplam 10.000 m2’lik bir alanda üretimini son hız ile devam ettirmektedir. Kullandığınız neredeyse çoğu ürünün ambalajında imzası bulunan Namlı markası namını korumaya devam ediyor.

Namlı markasının sektörde hedefi lider olmak, web sitesini de kendi konusunda bir lidere yani Vayes Digital’e tasarlatması kendi deyimi ile başarılı sonuç için başarılı iş ortağı şart. 14 yıldır fiili olarak sektörde birçok markaya web site tasarım hizmeti veren Vayes Digital bu sefer Namlı Plastik’in web sitesini tasarladı.

Müşterisine aradığı kaliteyi ve dijital ajans gücünü veren ve kolay ulaşılabilirlik açısından tasarım olarak daha önce denenmemiş elementleri taşıyan bu çalışma satışları artırmak ile beraber Vayes Digital ’in yıllardır verdiği hizmetin kalitesini tekrar gözler önüne sermiştir. Cep telefonlarında sorunsuz ve kitleye uygun bir şekilde dizayn edilmiş web sitesi Namlı Plastik’i olduğu kadar müşterilerini de memnun etti.

Her yaptığı Web Tasarım Sitesinde adeta ders niteliğinde işler çıkartan Vayes Digital kendini sürekli yenileyen ve çağın teknolojisini yakından takip eden kemik yazılım ve grafik ekibi ile üretmeye ürettikçe mutlu etmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çocukların Dil Gelişimi OYDÖ'dan, Web Yazılımın Dili Vayes Digital’den Destex Digital’in Yeni Markası Fame+Noble’a Felis Ödülü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.