Çocukların Dil Gelişimi OYDÖ’dan, Web Yazılımın Dili Vayes Digital’den

Ajans Haberleri, Haberler 16 Kas 2021
Çocukların Dil Gelişimi OYDÖ’dan, Web Yazılımın Dili Vayes Digital’den

Çocukların dil gelişimi için büyük adımlar atan OYDÖ yazılım dili için ise Vayes Digital ’i seçti.

OYDÖ, 2-7 yaş aralığındaki çocukların dil öğrenimi için geliştirilmiş, iki yıllık eğitim ve öğretim dönemini kapsayan, oyun ve proje bazlı bir dil eğitimi olmakla beraber yerli ve yabancı herhangi bir kaynağın ya da eğitim modelinin çevirisi, kopyası ve hatta benzeri olmayıp, çocukların gelişim özelliklerine uygun olarak geliştirilmiş, çocukların dil ve diğer tüm alanlardaki öğretiminde karşılaşabileceği ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuştur.

Web tasarımı için uzun yıllardır birçok firmaya yazılım hizmeti veren Vayes Digital’in kullandığı yazılım ve web tasarım altyapıları ile tamamen kendi ürünleri olan vStart 3.x İYS* üzerine inşa edilen web sitelerinin, sunduğu bir çok hizmet ile tam uyumlu olduğundan dijital yatırım maliyetlerini azaltarak hizmet veriyor. Çocukların hoşuna gidecek ve dikkat çekecek hedef kitleye en uygun olacak mükemmel bir web sitesi için kolları sıvamışken, eğlenceli bir çalışma süreci sonucunda, merkezinde kullanıcı deneyimi ve ticari hedeflerinin bulunduğu web siteleri yönetim paneli eğitmenleriyle birlikte çalışarak teslim işlemini gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra OYDÖ nün eğitim konusundaki hassasiyetine güvenle digital sponsorluğu ile katkı sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← digital/design/integrated/paris Gulfood Manufacturing 2021 Dubai'de! Namlı Plastik ve Vayes Digital Öncülüğünde İnanılmaz Bir İş Ortaklığı Daha Web Tasarımda Gelinen Son Nokta →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.