Sosyal Lig Yeni Sezonda “Kazanmak İçin Oyna!” Diyor

Sosyal Lig Yeni Sezonda “Kazanmak İçin Oyna!” Diyor

Türkiye’nin 1 numaralı fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni futbol sezonuna süper ödüller ve yepyeni bir oyun deneyimiyle giriyor. Sporseverlerin futbol tutkusu ve bilgisini ödüllendirilen uygulama, yenilenen özellikleriyle “2021 model Sosyal Lig” olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yenilenen Sosyal Lig’in yepyeni relansman kampanyası “Kazanmak için Oyna”, Promoqube imzası taşıyor. Relansman filminde Burcu Esmersoy, Ahmet Çakar, Ceyhun Yılmaz ve Uğur Karakullukçu gibi ünlü isimler bir araya geliyor. Burcu Esmersoy’un “Kazanmaya hazır mısın?” sorusuyla başlayan filmde; yeni sezonda verilecek hediyeler, yeni özellikler renkli bir dille anlatılırken rekabetçi ruh ve yeni sezon coşkusu öne çıkıyor.

Yenilenen Sosyal Lig’de artık dikey ara yüzle oynanabilecek. Oyuncular, kadrolarındaki futbolcuların puanlarını ve Süper Lig maçlarındaki gelişmeleri anbean takip edebilecekler. İçindeki teknik direktörü ortaya çıkartan tüm kullanıcılar birçok farklı modül sayesinde sürekli olarak birbirinden süper ödüller kazanabilecekler.

Hadi şimdi bu renkli filmi izleyelim!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Siemens Healtineers Türkiye Desteğiyle Meme Kanseri Farkındalık Ayı Kapsamında “Önce Ben” Mustela’dan Kolay ve Hızlı İndirim Kampanyası “Mustela QR Kodlu Reklam Filmi Yayında” →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.