İngilizce Dil Eğitiminin Öncüsü British Centre’nin Dijital Proje Ortağı Vayes Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Mar 2021
İngilizce Dil Eğitiminin Öncüsü British Centre’nin Dijital Proje Ortağı Vayes Oldu!

İlkeli ve yenilikçi eğitim anlayışı ile İngilizce eğitim dünyasının öncü ismi Britsh Centre’nin dijital proje ortağı Vayes oldu!

British Centre, kendisini İngilizce dili alanında geliştirmek isteyen herkese profesyonel eğitim fırsatı sunuyor. İş ve eğitim alanında birçok müşterisi bulunan British Centre sahip olduğu tecrübe ile adından sıkça söz ettiriyor. Kurumsal, iş ve genel İngilizce eğitimleri veren British Centre dil eğitiminin yanı sıra Yurt Dışı Eğitim danışmanlığı ile de ön plana çıkıyor. Dijital ortamdaki bilinirliğini arttırmak isteyen British Centre proje ortağı olarak Vayes Dijital’i tercih etti.

Vayes Dijital kurumsal firma ve kişilere modern dijital çözümleri sunmakta. Dijital Reklamcılık, Web Tasarım ve Google – Sosyal Medya Reklamları alanlarında verdiği hizmetlerle dijital dünyanın aktif aktörlerinden bir tanesi olan Vayes, kurumsal ortakları ile kurduğu bağ ile sektörde güven veriyor. 

Web sitesi çalışmaları ile başlayan süreçte yeni müşteri edinimi içinde performans pazarlamadaki gücünü de ortaya koyarak müşterilerinden övgüler topluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su belli oldu! Tarım Sektörünün Güçlü Aktörü Sunstream Dijital Gücünü Vayes’ten Alıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.