Dijital Reklam Ajansları | İzmir

Dijital Reklam Ajansları | İzmir
İzmir lokasyonlu Dijital Reklam Ajansları iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Sitemizde sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli ajanslara yer verilmektedir.
Ayın Ajansı

Peakment Digital

Peakment kampanyalara odaklanmış farklı disiplinleri bir arada bulunduran tam hizmet reklam ajansıdır. Marka, ürün, hizmet, lansman veya özel gün kampanyaları yönetir. Markalara holistik dijital pazarlama çözümleri geliştirmek için tüm disiplinlerle entegre bir yaklaşım benimser. SEO, Performans Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve içerik üretimlerinde kurumsal firmalara çözüm ortaklığı sunar.
www.peakment.com
Sponsor Ajans

Markis Creative

“İletişim Sanattır” mottosuyla 2009 yılında kurulan Markis Creative, adını yunan mitolojisine göre sanatın ilk icra edildiği Markis adasından almaktadır. Akılcıl yaklaşım algoritmasıyla, yerel ve global pek çok marka için, web yazılım – tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama geliştirme ve mobil pazarlama gibi alanlarda, dijital sanatlar icra etmektedir.
www.markis.com.tr

AdGo Digital Reklam AjansıAdGo Digital

Kültür Mah. Şevket Özçelik Sok. No :30 K.1 D.2 Alsancak – İZMİR
Tel : 232-465 33 44 / 422 14 15 | adgo@adgo.com.tr
www.adgo.com.tr

AdGo, birlikte çalıştığı firmaların pazarlama faaliyetlerini destekleyerek dijital dünyada gerekli tüm desteği sağlayan, Dijital Pazarlama Strateji Danışmanlığı sunan, performans ve veri odaklı dijital pazarlama ajansıdır.


BrainworksBrainworks

Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. No: 81 D: 33 Bayraklı Tower – Bayraklı, İzmir
Tel: 0 232 502 0204 | us@usbw.us
www.usbw.us

US Brainworks, strateji odaklı yaratıcı iletişim tasarımları, dijital medya ve mecra planlamaları, pazarlama faaliyetlerinde uzmanlaşmış odak noktası ar-ge ve yeni medya olan bir yapıdır. Teknoloji, bilim, sanat ve ticaret deneyimlerini çalıştığı markalara yansıtır. Reklam ajansları birkaç defaya mahsus iyi işler yapabilirler, ancak US Brainworks her zaman iyi işler yapar. Brainworks markası, İzmir ve İstanbul merkezli reklam ajansları içerisinde etkin bir konumdadır.


FokFok

1456 Sk. No:10 K:1 Alsancak İzmir
Tel: 0232 422 40 23 | merhaba@fok.com.tr
www.fok.com.tr

Fok, merkezine yenilikçiliği alan, hızla değişen dijital dünyada kaybolmayan işler ortaya koymak için çalışan bir reklam ajansıdır. Sosyal medya, web, mobil uygulama, prodüksiyon ve illüstrasyon hizmetleri ile markalara geniş bir skalada stratejik ve yaratıcı çözümler sunar. Kipa, Pınar, Alfemo, Mavibahçe, Peugeot Bisiklet, Lily, İzmir Tarih gibi birçok değerli markaya hizmet vermektedir.


Inborn ProgressiveInborn Progressive

Kültür Mah. Şevket Özçelik Sok. No :30 K.1 D.2 Alsancak – İZMİR
Tel : 232-465 33 44 | hi@inborn.digital
inborn.digital

Inborn Progressive, Yaratıcılık ile dijitali harmanlayarak müşterilerinin sıra dışı işlere imza atmalarına yardımcı olur. Ruhu genç, tecrübesi engin birçok ödül almış kadrosu ile markaların dijital dünyadaki yenilikçi yüzüdür.


Rüzgâr DijitalRüzgâr Dijital

İsmet Kaptan Mah. Şair Eşref Bulvarı Sınmaz Boyalı İş Merkezi No:28 Kat:4 Daire:42 Konak İZMİR
Tel: 0 (232) 425 9062 | info@ruzgardijital.com
www.ruzgardijital.com

Rüzgâr Dijital Reklam Ajansı ‘yenilenmek kalıcılığın tek biçimidir’ mottosu ile yaklaşık 20 yıldır; sağlık, sanayi, eğitim, turizm ve e-ticaret sektöründe otoriter markalar ile birlikte çalışıyor. Dijital dönüşümün yakından takipçisi olarak markaların dijital dünyadaki değerine değer katan Rüzgâr Dijital Reklam Ajansı; Web Tasarım, SEO ve Sosyal Medya hizmetleri ile markaların dijital platformlarda görünür kılınması için yaratıcı stratejiler gerçekleştiriyor. İzmir’de faaliyete başlayan Rüzgâr Dijital Reklam Ajansı, İstanbul ve Ankara’daki markalarla da yıllardır yol arkadaşlığına devam etmektedir ve farklı sektörlerdeki markalara hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.


Varien DigitalVarien Digital

Mimar Sinan Mah. 1402 Sk. No:8/A Konak, İzmir
Tel: 0 850 532 86 48 | hello@varien.com.tr
www.varien.com.tr

İzmir merkezli bir dijital ajansız ve size sunabileceğimiz hizmetler; Kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, kataloglarınızı hazırlayabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz.


Dijital Reklam Ajansları rehberine ajansınızı eklemek için bilgilerinizi buradan iletebilirsiniz: Ajans Kayıt
Mutluluk paylaştıkça artar :)