Vayes Dijital’den Bir Başarılı Proje Daha Atlas Shipyard Web Sitesi Yayında

Ajans Haberleri, Haberler 21 Eki 2021
Vayes Dijital’den Bir Başarılı Proje Daha Atlas Shipyard Web Sitesi Yayında

ATLAS Tersanesi hedefi yeni gemilerin inşasında müşteri memnuniyetini sağlamak ve güvenin devamlılığı için çalışan memnuniyetini kazanmak gibi vizyonlara gaye edinmiştir. Tüm faaliyetlerinde temel ilke; müşteri memnuniyetini sağlayarak hatasız, modern, kaliteli, yenilikçi gemiler inşa etmek ve bu gemileri zamanında müşteriye teslim etmektir.

Yüksek motivasyonlu ve dinamik ekip çalışmamız ile uyumlu, açık, izlenebilir bir sistemle kontrollü, organize ve verimli bir şekilde çalışmak. Müşterilerinin beklentilerine odaklanarak, kaliteli gemilerle en iyi hizmeti vermek için hizmetin tüm aşamalarını titizlikle takip etmektedirler. Marka ile eşlenik olarak En iyi hizmet ve Web sitesi üreticisi cümleleri yan yana geldiğinde de Vayes Digital’den ilk akla gelen ajanslar arasında yer almaktadır.

Yaptıkları ödüllü web sitelerle benzersiz iş ve tekliflere uyacak şekilde uyarlanmış çözümler oluşturuyor ve son derece uzmanlaşmış web yazılımcıları ve tasarımcılarından oluşan ekibiyle, müşterilerinin istediğini ve rekabette öne çıkarmasının nasıl yardımcı olabileceğini daha iyi anlamak için marka ve rakip analizleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Önemli bilgilerin analizleri yapıldıktan sonra, belirli bir pazar ve rakipler hakkında derinlemesine araştırma yapıp işlemleri kararlı bir şekilde devam edip, profesyonellikle sonuçlandıran Vayes Digital markanın ve müşterilerinin övgülerini gurur ile topluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Master Chef’lere Özel Ürünlerin Üreticisi Bora Plastik E-Ticarete Vayes Digital İle Devam Ediyor. Uluslararası Çalışan Borochemie Web Sitesi İçin Tasarım Duayeni Vayes Digital İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.