Sağlık Dünyasının Yeni Yüzü Hürrem Sultan Hastanesi Web Sitesi Projelerinde Vayes’i Tercih Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Mar 2021
Sağlık Dünyasının Yeni Yüzü Hürrem Sultan Hastanesi Web Sitesi Projelerinde Vayes’i Tercih Etti!

İstanbul’un lokalde en gözde hastanelerinden bir tanesi olan Hürrem Sultan Hastanesi dijital dünyadaki proje partneri olarak Vayes Digital’i tercih etti!

Yaşanan salgın hastalık ile dijital ortama olan ilginin bir hayli arttığı bu dönemde hastalarına daha iyi bir hizmet sunmak isteyen Hürrem Sultan Hastanesi dijital ortamda artık daha da etkin!  Bu proje ile hastaların kurumsal web sitesi ile kolaylıkla randevu alabilmesi, Covid-19 testleri ile ilgili doğru bilgilere ulaşabilmesi hedeflendi.

Sağlık Bakanlığınca alınan tedbirleri harfiyen uygulayan Hürrem Sultan Hastanesi, salgın hastalıklara karşı aldığı önlemlerle güvenli bir ortam oluşturuyor. Hürrem Sultan Hastanesi obezite, diyabet, plastik ve estetik cerrahisi, ağız ve diş sağlığı, dahiliye, cildiye, nöroloji ve daha birçok konuda alanında uzman doktorları ile hastalarına en iyi tedavi hizmetini sunmaktadır. İstanbul’un en güzide semtlerinden bir tanesi olan Üsküdar’da yer alan Hürrem Sultan Hastanesi yalnızca komşularına değil tüm Türkiye’deki hastalarına da umut ışığı oluyor.

Hürrem Sultan Hastanesinin Dijital Partneri “Vayes Digital”

Sosyal mesafenin artık hayatımızın bir parçası olduğu bu günlerde dijital dünyanın kullanılması artık bir tercihten öteye geçmiş durumda. Özellikle belirli kronik hastalıklara sahip kişilerin bu kurallara uyması daha da büyük bir önem arz ediyor. İşte bu noktada teknoloji bizlere çok önemli imkanlar sağlıyor. Hürrem Sultan Hastanesi teknolojinin getirdiği imkanlar doğrultusunda hastalarına en iyi imkanları sunacak birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Bu yenilikleri gerçekleştirme yolunda Vayes Digital ile ortak çalışmalar yürütüyor.

Peki Vayes Digital neler yapıyor?

Dijital Reklamcılık, Web Tasarım ve Sosyal Medya alanında sahip olduğu 13 yıllık tecrübe ile sektörde emin adımlarla ilerleyen Vayes Digital, bu alanda kreatif ve yenilikçi çözümleri sizlerle buluşturuyor. Müşterilerinin dijital kimliklerini oluşturabilmesi, bu alanda rakipleri ile rekabet edebilir hale gelmesine imkân sağlayan Vayes Dijital; rekabete dayalı web tasarım, SEO, sosyal medya, dijital pazarlama ve reklam alanlarında yenilikçi çözümler üretiyor. Kurulduğu ilk günden bu yana “verimlilik”, “işbirliği” ve “görsel zenginlik” prensiplerini referans alan Vayes, ürettiği binlerce dijital çözüm ve yüzlerce iş ortağı ile göz dolduruyor.


Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tarım Sektörünün Güçlü Aktörü Sunstream Dijital Gücünü Vayes’ten Alıyor! Pimapen yeni reklam ajansını seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.