Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Dijital Reklam Ajansı Vayes Digital İle Yeni Dönemde Yeni Başarılara İmza Atıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Şub 2021
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Dijital Reklam Ajansı Vayes Digital İle Yeni Dönemde Yeni Başarılara İmza Atıyor!

Yenilikçi çalışmaları ve tüp bebek alanındaki başarıları ile adından söz ettiren Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi dijital reklam iş ortağı olarak Vayes Digital ile 2. yılına imza attı.

2007 yılından bu yana binlerce ailenin çocuk sahibi olmasına yardımcı olan GOP Hastanesi, Tüp Bebek merkezi ile yine binlerce aileye umut vaat ediyor. Bünyesinde bulunan sağlık çalışanı kadrosu ile hastalarına güven aşılayan sağlık merkezi sahip olduğu 22 yıllık tecrübe ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Aktif sağlık hizmetlerinin yanı sıra yürüttükleri bilimsel ve akademik çalışmalar ile günümüz sağlık standartlarını ileriye taşıma konusundaki gayretlerini de bir kez daha vurgulamış oldular. Üniversite Hastanesi olma ayrıcalığını hastalarına en iyi şekilde yansıtan sağlık merkezi, dijital dünyadaki bilinirliğini arttırma hedeflerinde iş ortağı olarak Vayes’te karar kıldı.

Vayes Dijital kurumsal ortaklarına kreatif çözümler sunarak, değerli çalışmalarını benimseyerek her daim bir adım öteye taşımayı kendisine misyon edinmiştir. Vayes, web tasarım, dijital pazarlama ve dijital reklamcılık konularında sizlere modern ve etkili çözümler sunar.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye Pazarına Yeni Giren Mousson Laboratories Tam Hizmet Ajansı Olarak Digivega’yi Seçti Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, Vayes Dijital İle Marka Yönetimi Hizmetlerinde 5. yılını ve Başarılarını Kutluyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.