Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, Vayes Dijital İle Marka Yönetimi Hizmetlerinde 5. yılını ve Başarılarını Kutluyor.

Ajans Haberleri, Haberler 22 Şub 2021
Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, Vayes Dijital İle Marka Yönetimi Hizmetlerinde 5. yılını ve Başarılarını Kutluyor.

Ünlü Dermatoloji Uzmanlarından Uzm. Dr. Hande Ulusal, dijital pazarlama ortağı olarak Vayes Digital ile Web Tasarım, SEO hizmetlerinde uzun yıllardır çalışmalar gerçekleştiriyor ve başarılara başarı, ödüllere ödüller katıyor.

2010 yılında Dermatoloji Uzmanı olarak göreve başlayan Dr. Hande Ulusal, 2015 yılından bu yana kendi kliniğinde hizmet veriyor. Uzman Dr. Hande Ulusal kozmetik ve estetik dermatoloji, lazer uygulamaları, sedef hastalığı, akne, saç problemleri ve ürtiker gibi birçok konudaki hastalıkla ilgilenmektedir.

Dermatoloji alanında adından sıkça söz ettiren Global Trainer ve Biruni Üniv. Eğitim Görevlisi unvanlarını alan Uzm. Dr. Hande Ulusal, yurt içi ve yurt dışında olmak üzere birçok bilimsel çalışmaya imza atmış ve atmaya da devam etmektedir. Dr. Ulusal Dünyaca bilinen Restylane ve Aptos Uluslararası eğitici kadrosunda yer almış, geçtiğimiz yıllarda da Teosyal Türkiye eğitmen kadrosunda bulunmuştur.

Akademi ve sektördeki başarılarını dijital ortamda da yıllardır sürdüren Dr. Hande Ulusal, Web Tasarım ve Dijital Pazarlama ortağı olarak Vayes Digital ile verimlilik üzerine çalışmalar geliştirmektedir. Vayes Dijital, sağlık sektöründe yılların verdiği tecrübe ve güç ile markaların dijital ortağı olarak yoluna başarılı hizmet sunumu ile devam ediyor. 

Vayes Digital, daha önce Dr. Hande Ulusal ile yaptıkları çalışmaları sosyal medya hesaplarından da paylaşmıştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Dijital Reklam Ajansı Vayes Digital İle Yeni Dönemde Yeni Başarılara İmza Atıyor! Otomobilen’in Dijitalde Tercihi: Diverseffect! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.