Master Chef’lere Özel Ürünlerin Üreticisi Bora Plastik E-Ticarete Vayes Digital İle Devam Ediyor.

Ajans Haberleri, Haberler 21 Eki 2021
Master Chef’lere Özel Ürünlerin Üreticisi Bora Plastik E-Ticarete Vayes Digital İle Devam Ediyor.

Köklü plastik ürün üreticisi Boraplastik‘in birçok ürünü master şeflere özel kategoride yer alıyor. Plastik ev gereçleri, endüstriyel, HORECA gibi birçok segmente hitap eden marka güçlü üretim hattı ile sadece Türkiye değil tüm dünyaya yıllardır kendi markası ile ihracat yaparak büyümeye devam etmektedir. Yeni jenerasyonun da etkisi ile dijital dünya da yerini alan marka birçok çalışma deneyerek sonunda tam ihtiyaçlarını çözüme kavuşturan dijital ajansını – iş ortağını bulduğunu ifade ediyor.

Uçtan uca hizmet alanı ile markanın e-ticaret sitesi altyapısı – tasarımı kurulumu ve dijital reklam yönetimleri ile Google reklam ajansı ve partneri olan Vayes Digital‘in Know-How’ı hızla artan bir trendi markaya yaşatarak dijitalin üretici perakendecisi olmaya doğru yol aldırıyor.

Bütünleşik yaklaşımı ve çözüm odaklı anlayışı ile markaya tam destek sunarak kendi projesi gibi ilgisini esirgemeden sipariş ve ciro artışı sağlamada etkili dijital reklamcılık hizmeti ile tabir yerinde ise sepetler dolduruyor. İş ortaklarının gücü markalarımızın gücünü artırmada kritik düzeyde rol oynuyor bu bilinç ile markanın doğru tercih olduğunu ifade etmesi başarılarını taçlandırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clicks’us Dijital’e Uluslararası Çapta Ödül Geldi! Vayes Dijital’den Bir Başarılı Proje Daha Atlas Shipyard Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.