Batman ve Superman Türk Hava Yolları Uçağında!

Batman ve Superman Türk Hava Yolları Uçağında!

Türk Hava Yolları, Warner Bros ile olan anlaşması kapsamında “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı” filminde yer alıyor.

Türk Hava Yolları, 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı”nın resmi sponsoru oldu. THY ve filmin yapım şirketi Warner Bros arasındaki anlaşma kapsamında; filmde Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerine yer verildi. Havayolu şirketi, filmin yayınlanan fragmanında da görülüyor.

 
Türk Hava Yolları sponsorluk ile birlikte çizgi dünyasının popüler kurgu şehirleri Gotham City ve Metropolis’i de uçuş ağına ekledi. Bu doğrultuda Gotham City ve Metropolis’in kültürleri ve gece yaşamları hakkında sanal gerçeklik deneyimini de içeren bir kampanya başlatıldı. Kullanıcılar 8 Şubat’tan itibaren “Fly Gotham” ve “Fly Metropolis” mikrositelerini ziyaret ederek, bu kurgusal şehirleri sanal olarak görebilecek. Proje kapsamında sosyal medya üzerinden de #flytogotham ve #flytometropolis hashtagleri ile iletişim sürdürülecek.

Anlaşma kapsamında Türk Hava Yolları ayrıca filmin Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek galalarına da sponsor olurken, Batmobile aracının taşıyıcı sponsoru ise THY’nin iştiraklerinden biri olan Turkish Cargo oldu. Turkish Cargo dünyanın farklı yerlerindeki organizasyonlara Batmobile’ın taşınmasını sağlayacak.

Başrollerde Ben Affleck ve Henry Cavill’ın yer aldığı Batman ve Superman: Adaletin Şafağı, 25 Mart’ta vizyona girecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← UNC Digital Kurumsal Kimliğini Yeniledi! İnternet Ve Sosyal Medya Kullanıcı İstatistikleri 2016 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.