Acil Durumlarda Polise ve Ailenize Haber Veren Takılar

Acil Durumlarda Polise ve Ailenize Haber Veren Takılar

invisaWear, telefonu çantadan çıkarmanın mümkün olmadığı acil durumlarda kadınların polise, aile ve arkadaşlarına haber vermesini kolaylaştırıyor.

Kadınların kullandığı takılar, invisaWear ile yalnızca boyunda ya da bilekte asılı duran aksesuarlar olmaktan çıkıyor. Yeni akıllı takı ve aksesuar serisi, kullanıcıların aileleriyle, arkadaşlarıyla ya da acil durumda harekete geçmesi gereken otoritelerle anında bağlantı kurmasını sağlıyor. İster kolye kullanmayı ister bileklik takmayı tercih edin, instaWear sizinle birlikte her yere geliyor ve güvenliğinizi artırıyor.

Yalnızca bir butona basarak haber vermek istediğiniz, hayatınızda önemli yer tutan kişileri akıllı kolye ve bileklik sayesinde arayabiliyorsunuz. Problemli durumlarda çantadan ya da cebinizden telefonu çıkarmak için uğraşmanıza gerek kalmıyor ve dikkat çekmeden kolye ucuna ya da bilekliğe dokunarak aramak istediğiniz ve önceden kaydettiğiniz kişilere ulaşabiliyorsunuz.

Şu an Indiegogo’da kitlesel fonlama kampanyasıyla desteklenen invisaWear, Temmuz 2018’de kampanya destekçilerine ulaştırılmaya başlanacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ultra İnce Giyilebilir Elektronik Ekran Patlamayan ve Katlanan Bisiklet Lastiği →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.