Akıllı Prezervatif Üretildi

Akıllı Prezervatif Üretildi

British Condoms, bir ilke imza atarak dünyanın ilk akıllı prezervatifi “i.Con”u üretti.

Aslında normal bir prezervatifle birlikte kullanılan, esnek yapıdaki ve halka şeklindeki bir aparat olan i.Con, cinsel ilişki sırasındaki performansı gerçek zamanlı kaydediyor ve fitness bilekliklerini anımsatıyor. British Condoms tarafından tasarlanan iCon; ne kadar kalori yakıldığını, ilişkinin ne kadar sürdüğü, hangi pozisyonda gerçekleştiği, atılan sıvı miktarı ve hızı gibi bilgilerin yanı sıra daha pek çok bilgiyi kayıt altında tutulabiliyor.

Bu bilgiler, nano çip sensörler sayesinde kayıt altına alınıyor ve Bluetooth sayesinde istenen cihaza aktarılabiliyor. Bilgiler, arkadaşlarla paylaşılabiliyor. British Condoms, “Geleceğin yatak odası giyilebilir teknolojilerine hoş geldiniz” diyor ve giyilebilir teknolojilerin hayatın her alanında karşımıza çıkacağını da gösteriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Canlı Videoları Instagram ve YouTube’da Paylaşabilen Güneş Gözlüğü L’Oreal’den Vücuda Giren Güneş Işınlarını Ölçen Pilsiz Sensör →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.