Shiftwear’le Her Adımda Tasarımlarınızı Yansıtın

Shiftwear’le Her Adımda Tasarımlarınızı Yansıtın

Çocukluğumuzun ışıklı ayakkabıları, çok daha gelişmiş özellikler ve hareketli tasarımları yansıtabilen bir ekranla geri dönüyor.

Shiftwear, çocukken ayağımızdan hiç çıkarmak istemediğimiz, adım attığımızda topuklarında kırmızı ışık yanıp sönen ayakkabılarımızın fazlasıyla gelişmiş bir versiyonu. Yolculuğuna 2015 yılında rekor bir destekle tamamladığı (925.952 dolar destek aldı) Indiegogo kampanyasıyla başlayan Shiftwear’in arkasından iki yana uzanan renkli ve esnek yapıda küçük bir full HD ekran yer alıyor.

Akıllı telefon uygulamasından seçilen çeşitli hareketli görseller, Bluetooth ve WiFi bağlantısıyla birlikte bu ekranda oynatılabiliyor. Dilerseniz kendi tasarımlarınızı ya da uygulamada yer alan hazır tasarımları, spor ayakkabınızın ekranına yansıtıp, her gittiğiniz yere bir parça yaratıcılık taşıyabiliyorsunuz. İvme ölçer ve jiroskop sayesinde, adımlarınıza ve ayak hareketinize göre, tasarımı harekete geçirebiliyorsunuz.

Tasarımlarınızı, platformda yer alan diğer kişilere, belli bir ücret karşılığı satabiliyorsunuz. Kablosuz şarj standına, 6 farklı tasarıma ve kişiselleştirilebilir renk seçeneklerine sahip Shiftwear’in 2017 sonunda satışa çıkması planlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Fotoğraflarını Düzenlemede Kullanabileceğiniz 11 Araç Gatebox Sanal Ev Robotu, Yalnızlıktan Kurtarıyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.