ZORLU’dan CLOCKWORK’e 3 Marka Birden!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Oca 2021
ZORLU’dan CLOCKWORK’e 3 Marka Birden!

Zorlu Tekstil, Zorlu Eataly ve Zorlu Center 2020 Aralık ayı itibariyle Clockwork ile çalışmaya başladı.

Ziyaretçilerin dijitaldeki deneyimini odağa alan projelerle öne çıkan Clockwork hem tasarım hem de yazılım alanlarında dijital çözümler sağlıyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Energon, Pazarlama Faaliyetlerinde Kesintisiz Enerji İçin Hoops The Agency İle İş Birliği Yaptı! Rent Go, Yola Diverseffect ile Devam Ediyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.