İnci Akü’nün Web Sitesine Clockwork Eli Değecek

Ajans Haberleri, Haberler 06 Şub 2020
İnci Akü’nün Web Sitesine Clockwork Eli Değecek

İnci Holding ve Japonya’nın akü devi GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın öncü markası İnci Akü, uzun yıllardır sektörde lider olmasının yanı sıra Türkiye’deki geniş servis ve bayi ağıyla da kullanıcına en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Vizyonunu müşterilerine, çalışma arkadaşlarına, iş ortaklarına ve tedarikçileri için en güvenilir enerji depolama şirketi olarak belirleyen İnci Akü’nün web sitesi Clockwork Ajans tarafından yenilenecek.

Kullanıcı odaklı tasarım anlayışı ve modern yazılım teknolojilerini kullanarak hayata geçirdiği her web sitesinde katma değer yaratmayı hedefleyen Clockwork, Dünyanın Enerji Uzmanı mottosuyla kullanıcısının her zaman yanında olan İnci Akü’nün web sitesini 2020’de hayata geçirerek son kullanıcı da dahil olmak üzere İnci Akü’nün her paydaşının hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Markanın kurumsal kimliğine uygun şekilde tasarımları oluşturacak olan Clockwork, yine kullanıcının hayatını kolaylaştırabilmek adına İnci Akü’nün sunduğu hizmetlerin daha kullanıcı dostu şekilde bulunabilmesi ve kullanılabilmesi için çalışmalarına başlayacak.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clicks’us İle Doğa Sigorta İş Birliği 2. Yılında Karmod’un Sosyal Medya Ajansı Destex Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.