Kemerlerinizi Bağlayın: Türkiye’nin Tek Uçak Koltuğu Üreticisi Sosyal Medya Ajansını Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 24 Haz 2020
Kemerlerinizi Bağlayın: Türkiye’nin Tek Uçak Koltuğu Üreticisi Sosyal Medya Ajansını Seçti

Boing ve Airbus uçaklarda her yıl daha fazla yer almaya başlayan, yüksek mühendislik ile her geçen gün daha da çok talep gören TSI Seats, 2020 itibari ile sosyal medyada Clockwork Agency ile çalışmaya başlıyor.

Dünyada yalnızca 31 adet şirket uçak koltuğu üreticiliği yapabiliyor ve bunlardan bir tanesi ise Türkiye’de tek üretici olarak kurulduğu 2011 yılından bu yana üst düzey hizmet vermeyi hedefleyen TSI Seats. Dünyanın en büyük ilk 5 uçak koltuğu üreticisinden biri olmayı hedefleyen, kısa bir sürede ilk 15 arasında yerini alan TSI Seats, Türk Hava Yolları ve Kibar Holding’in ortaklığı ile Türkiye’nin uçak endüstrisinde dünyaya temsilini sağlıyor.

Clockwork Agency, sahip olduğu sektörel bilgi ve donanımı ile özellikle TSI Seats’in ihtiyacı olan B2B iletişimi sağlayacak, markanın sosyal medyada en iyi şekilde temsilini destekleyecek ve lead üzerine kurgulanmış stratejisi ile markanın yalnızca yerel değil global seviyede de en iyi şekilde bilinirlik oluşturması üzerine çalışacak.

Daha önce Türk Hava Yolları’nın kariyer web sitesini hazırlayan, havacılık sektörünün nabzını bu kez sosyal medyada TSI Seats ile tutacak. LinkedIn başta olmak üzere tüm sosyal ağlarını en yüksek performans ve en iyi içeriklerle kurgulayacak olan Clockwork Agency, TSI Seats’in sahip olduğu vizyon ve misyonu da destekleyecek şekilde hareket edecek.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, İnci Akü, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 18. Altın Örümcek Ödülleri’nde Büyük Ödül iGOAİMALATHANE’nin Oldu 7 Yıldır Omuz Omuza: Kartal Yuvası Sosyal Medyada Clockwork İle Devam Ediyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.