Sürdürülebilirlikte Türkiye’yi Temsil Eden Dentaş’ın Dijital İletişim Ajansı Clockwork Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 18 Haz 2020
Sürdürülebilirlikte Türkiye’yi Temsil Eden Dentaş’ın Dijital İletişim Ajansı Clockwork Oldu

1941 yılında kurulan; maden, kağıt, tekstil, enerji, teknoloji ve tarım alanlarında yıllardır üstün hizmet anlayışı ile çalışan Abalıoğlu Holding’in iştiraklerinden biri olan Dentaş Kağıt, sosyal medya ve dijital iletişim süreçlerini Clockwork Agency’e teslim etti.

Kurulduğu ilk günden bu yana doğaya saygı çerçevesinde compostable (biyolojik olarak tamamen çözünebilen) ürünler üreten Dentaş Kağıt, Türkiye’nin en büyük kalıplanmış selülozik ambalaj üreticileri arasında yıllardır liderliğini sürdürüyor. Yumurta viyolü kategorisinde Türkiye’nin %70 viyol ihtiyacını karşılayan Dentaş Kağıt, yurt dışı faaliyetlerine Romanya operasyonlarıyla da devam ediyor. Türkiye ve Romanya operasyonları ile birlikte dünyanın iddialı markaları arasına girme hazırlıklarına devam ediyor.

B2B alanda müşterilerine üst düzey hizmet sunmayı hedefleyen, bu alandaki tecrübesi ile müşterilerine değer katan Clockwork Agency, 2020 itibariyle Dentaş Kağıt’ın dijital iletişim ajansı olarak konumlanacak ve sosyal medya çalışmaları ile başlamak üzere markanın farklı ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyecek.

Doğada iz bırakmayan, tamamen çözünebilen, sürdürülebilirlik konusunda dünyada markaların yeni tercihi olan dönüştürülebilir viyoller geleceği daha yaşanılabilir hale getirebilmek için önemli ürünler olarak yer alıyor. Starbucks, Carrefour, IKEA, Arçelik, McDonald’s gibi dünya devi markalar için üretim yapan Dentaş Kağıt, Clockwork Agency ile farklı iş birliklerinde bir araya gelecek.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, İnci Akü, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 7 Yıldır Omuz Omuza: Kartal Yuvası Sosyal Medyada Clockwork İle Devam Ediyor LUGGA Dijital Ajansını Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.