Regnum Carya Web Sitesi Clockwork’le Yenilendi

Projeler, Web siteleri 21 May 2020
Regnum Carya Web Sitesi Clockwork’le Yenilendi

Turizm sektörünün öncü markalarından Regnum Carya’nın web sitesi Clockwork’ün yenilikçi yaklaşımı ile baştan yaratıldı.

20 yıllık dijital deneyimini her geçen gün geliştirerek müşterilerine aktarmayı hedefleyen Clockwork, turizm sektöründe sahip olduğu tecrübeyi Regnum Carya’nın ilham veren dünyası ile birleştirdi. Her zaman müşterilerine en üst seviyede deneyim yaşatmayı hedefleyen, yaz dönemlerinde geniş ve özel bir kitleyi ağırlayan Regnum Carya’nın web sitesi de bu içgörü ile hazırlandı. Yaz tatili deneyimin en üst seviyede hissedilebileceği, huzur ve sadelik dolu bir web sitesi kurgulayan Clockwork, Regnum Carya’nın sahip olduğu prestiji de ön planda tuttu.

Dünyaca ünlü yıldızların farklı etkinliklerle yer aldığı, parti ve eğlencenin ön planda olduğu Regnum’un tüm marka değerleri web sitesinde ön planda tutuldu.

Regnum Carya’nın müşterilerine yaşattığı deneyimini web sitesine taşıyabilmek adına sakin animasyon efektlerini tercih eden, modanın ve lüksün ön planda olduğu, adeta bir magazin dergisi gibi konumlandırılan web sitesinde font seçimine kadar en ince detaylar düşünüldü.

Gerçek ve yaşayan bir web sitesi yaratabilmek için Instagram’dan da faydalanan Clockwork, kullanıcı paylaşımlarını da bir cazibe noktası olarak konumlandırdı.

Yalnızca yaklaşım değil teknik detaylar, %100 mobil uyumluluk gibi teknik konularda da bu bütünlüğü destekleyen Clockwork, 2020 yılında farklı proje ve iş birlikleri ile adından söz ettirmeye devam edecek.

Müşterilerilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji Grubu, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Halk Yatırım Ramazan Bayramını Sevgi Dolu Filmi İle Kutladı Kogital’den Anneler Günü’ne Özel İki Yeni Reklam Filmi Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.