Diverseffect Web Projelerini Hayata Geçirmeye Devam Ediyor

Projeler, Web siteleri 05 Oca 2021
Diverseffect Web Projelerini Hayata Geçirmeye Devam Ediyor

Türkiye ve Avrupa’nın elektrik motoru üretiminde en büyük ilk 3 üreticisinden biri olan ELK Motor’un yenilenen web sitesinin tasarım, yazılım alt yapısı geliştirilme, Responsive uygulama ve CMS paneli oluşturma konusundaki çalışmaları; Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibinin planları doğrultusunda hazırlandı.

ELK Motor, elektrik motoru ve elektromekanik üretim sektöründe tasarım, üretim ve müşteri hizmetleri alanlarında deneyim ve bilgi birikimine sahip uzman kadrosuyla hizmet veriyor. 100.000 m² açık alan üzerine kurulu 40.000 m² kapalı alanda elektrikli motor üretimi yapan ELK Motor, Avrupa’ya elektrikli motor ihracat ederek adını tüm dünyaya duyuruyor.

Kurulduğu yıldan bu yana yerli ve global birçok markaya hizmet veren ve yeni dönemde birlikte çalışmaya başladığı markalarla sektörde adından söz ettiren Diverseffect; modern yazılım teknolojileri kullanarak ELK Motor’un web sitesine yeni bir boyut kazandırdı.

Donanımlı ve alanında uzman ekibiyle yerli ve global birçok markasına içerik pazarlaması, sosyal medya, web sitesi, UX strateji ve tasarım gibi pek çok hizmeti sunan Diverseffect, dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım konusunda fark yaratarak başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

Diverseffect tarafından yenilenen ELK Motor’un yeni web sitesine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NG Phaselis Bay’a Clockwork’ten tatili özletecek bir web sitesi! BIGFİL PROJECT HOUSE, Gayrimenkul E- İhale Sitesi ‘mülkedin.com.tr’yi Tamamladı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.