7 Yıldır Omuz Omuza: Kartal Yuvası Sosyal Medyada Clockwork İle Devam Ediyor

Ajans Haberleri, Haberler 22 Haz 2020
7 Yıldır Omuz Omuza: Kartal Yuvası Sosyal Medyada Clockwork İle Devam Ediyor

İlk kez 2013 yılında birlikte çalışmaya başlayan Kartal Yuvası ve Clockwork Agency, iş birliklerini tekrar yenileyerek anlaşmalarını uzattılar. Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş’ın resmi merchandise markası olan Kartal Yuvası’nın sosyal medya çalışmaları 2020 ve 2021’de de Clockwork tarafından yapılıyor olacak.

Kartal Yuvası, 2001 yılında Beşiktaş taraflarının lisanslı ürünlerle buluşabilmesi için BJKSTORE adı altında kurulmuştu. 2007 yılı itibariyle resmi olarak Kartal Yuvası adını alan mağazalar zinciri, sosyal medyaya Clockwork Agency ile başlamıştı. Yine aynı dönemde markanın sosyal medya projelerini de yapmaya başlayan Clockwork Agency, 7 yıldır aralık vermeden Kartal Yuvası’na hizmet etmeye devam ediyor.

Toplamda 1 milyonluk bir kitleye BJK Kartal Yuvası ile seslenen Clockwork Agency, yeni dönemde aktif bir rol almaya devam edecek.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta,  Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK , Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, İnci Akü, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kemerlerinizi Bağlayın: Türkiye’nin Tek Uçak Koltuğu Üreticisi Sosyal Medya Ajansını Seçti Sürdürülebilirlikte Türkiye’yi Temsil Eden Dentaş’ın Dijital İletişim Ajansı Clockwork Oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.