Açık Hava Reklam Şirketi Advertcity’nin Web Sitesine Clockwork Bakışı

Ajans Haberleri, Haberler 13 Oca 2021
Açık Hava Reklam Şirketi Advertcity’nin Web Sitesine Clockwork Bakışı

İstanbul’un açık hava reklam çehresini değiştirecek Advertcity, web sitesini yenilerken Clockwork’ü tercih etti.

Her işinde müşteri hedeflerini ve kullanıcı deneyimlerini odağına alan Clockwork, Advertcity için hazırlayacağı yeni web sitesinde de dijital dönüşüme ayak uyduran yenilikler getiriyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kristal Elma'dan Creathive'a Gümüş Ödül! Energon, Pazarlama Faaliyetlerinde Kesintisiz Enerji İçin Hoops The Agency İle İş Birliği Yaptı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.