İnci Akü’nün Web Sitesini Clockwork Baştan Yarattı

Projeler, Web siteleri 27 Tem 2020
İnci Akü’nün Web Sitesini Clockwork Baştan Yarattı

Temellerinin 1952 yılında Cevdet İnci tarafından atıldığı İnci Holding’in en büyük girişimlerinden biri olan İnci Akü, uzun yıllardır sektörde lider olmasının yanı sıra Türkiye’deki geniş servis ve bayi ağıyla da kullanıcına en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Vizyonunu müşterilerine, çalışma arkadaşlarına, iş ortaklarına ve tedarikçileri için en güvenilir enerji depolama şirketi olarak belirleyen İnci Akü’nün web sitesi Clockwork Ajans tarafından yenilendi.

Web sitesindeki tüm aksiyonların en hızlı ve doğru şekilde alınabilmesini sağlayan kullanıcı deneyimi ön planda tutuldu, modern yazılım teknolojileri ile siteye yepyeni bir boyut kazandırıldı. Son kullanıcı da dahil olmak üzere İnci Akü’nün tüm kullanıcılarının en iyi deneyimi yaşamasını hedefleyerek hazırladığı bu web sitesini Clockwork, 2020’nin en değerli işlerinden biri olarak tanımlıyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Eye Connection, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’den fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← HALK YATIRIM, BAYRAMIN EN GÜZEL ANLARINI YAKALIYOR! Eye Connection Instagram AR Filtresi ile Pandemi Döneminde Online Satışlarını Destekledi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.