Y Kuşağı – Sosyal Medya – İş Dünyası Semineri

Y Kuşağı – Sosyal Medya – İş Dünyası Semineri

İletişimin yeni dilini keşfetmek isteyenler 24 Eylül’de Optimist Dergi tarafından düzenlenecek olan Y Kuşağı – Sosyal Medya – İş Dünyası seminerinde buluşuyor!

Girişim, inovasyon ve yönetim alanlarında Türkiye’nin ilk ekonomi dergisi Optimist, 24 Eylül 2013 Salı günü İstanbul Yapı-Endüstri Merkezi’nde “Y Kuşağı-Sosyal Medya-İş Dünyası?” seminerini düzenliyor. Şirket ve kuruluşların kurumsal iletişim, reklamcılık, insan kaynakları departmanları yöneticilerinin ve kurumsal iletişim profesyonellerinin katılacağı etkinlikte yükselen Y Kuşağı yeni gerçeklikleri dikkate alınarak kurumsal anlayış, liderlik, kurumsal itibar, iletişim ve algı yönetiminin dönüşümü üzerinde durulacak.

Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Uluslararası Reklamcılık Derneği (IAA) Dünya Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Atasoy, IPPA İstanbul Pozitif Psikoloji Akademisi Stratejik Planlama ve İletişim Danışmanı Fatmanur Erdoğan, İtibar Yönetimi Danışmanı Salim Kadıbeşegil ve PR Aktif İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Yavuz Can Yazıcı konuşmaları ile yön vereceği etkinlikte belli başlı tartışma konuları arasında şunlar yer alıyor:

– Günümüzde değişim dinamikleri; yeni hayatın yeni insanları: Gündelik hayatın ritminde, Türkiye toplumunda ve insanında düşünme sistematiğimizde, paradigmalarda değişenler

– İletişimin yeni dili ve ağ toplumunda algı yönetimi: Değişen bilgi kaynakları, çok yönlü iletişim, marka tercihinde yeni ve yenilenen kriterler, eşitlenen satıcı – alıcı ilişkisi. Deneyimsel pazarlama, ortak yaratım, yeni değerler.

– Kurumsal anlayış değişikliği ve kültür değişimi:  Yeni liderlik, yeteneklerin işbirliği, çevik organizasyonlar

– Sosyal medya ve paradigma değişimi

– Kurumsal itibarın yeni paradigması

Optimist Dergi tarafından düzenlenecek olan Y Kuşağı – Sosyal Medya- İş Dünyası semineri, 24 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Atılım İçin Bilişim Konferansı Kod.io Developer Conference 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.