Sosyal Medya Paneli 2013

Sosyal Medya Paneli 2013

Etiler ve Galatasaray Rotaract Kulüpleri tarafından gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Paneli, 13 Nisan 2013 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Popülaritesi giderek artan sosyal medyanın gün geçtikçe daha çok klasik pazarlama yöntemlerinin yerini alması, sosyal medyanın pazarlama konusunda etki alanlarının ulaştığı devasa boyutu nitelendiriyor. Sosyal medyanın pazarlamadaki yeri ve önemi ile bunun girişimcilere sunduğu fırsatları değerlendirmek amacıyla Etiler ve Galatasaray Rotaract Kulüpleri tarafından her yıl Sosyal Medya Paneli gerçekleştiriliyor.

41?29! Ajans Başkanı Alemşah Öztürk’ten Creasoup Yönetici Ortağı Eray Endeş’e kadar bi çok ünlü pazarlama uzmanı ve bloggerın ağırlanacağı Sosyal Medya Paneli’nde, bu sene Farkındalık Yaratanlar, İnternet Kahramanları, Dijital Pazarlama ve Mobil Uygulamalar konuları ele alınacak.

 
13 Nisan Cumartesi günü 11.00- 17.00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan panel hakkında detaylı bilgi için web sitesini  ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← YTÜ Sosyal Medya Günleri 2013 Sosyal Medya Uygarlığında Reklamcılık →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.