Twitter Mobil Geliştirici Konferansı: Flight

Twitter Mobil Geliştirici Konferansı: Flight

Twitter’ın mobil geliştiriciler için düzenleyeceği Twitter Flight konferansı 22 Ekim 2014 tarihinde San Francisco’da yapılacak.

Twitter resmi bloğunda yaptığı bir açıklama ile mobil geliştiricilere özel düzenlenecek olan konferansı Flight’ı duyurdu. Bir süre önce Satın Al butonunu kullanıma açan platform; düzenleyeceği bu konferans ile mobil eticaretin önemini vurgulayarak; Satın Al butonlu Twitter kartları geliştirme, tweet akışlarını yerleştirmek için web sitelerini düzenleme veya canlı etkinliklerde Twitter’ın Streaming API’larından yararlanma gibi konuları ele alacak.

Konferans, Twitter’ın CEO’su Dick Kostolo tarafından yapılacak bir konuşma ile başlayacak ve Java, Objective-C, Swift gibi konularda teknik oturumlar ile devam edecek. Ayrıca Twitter Flight konferansında geliştiriciler Twitter mühendisleri ile tanışma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı da elde edecek. Giriş ücreti 140 dolar olarak belirlenen etkinliğe online kayıt yaptırılabilecek.

 

22 Ekim tarihinde San Francisco’da gerçekleşecek konferans hakkındaki detayları Twitter Flight sitesinden öğrenebilir ve gelişmeler için Twitter’daki Flight hesabını takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Ödülleri 2014 7. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Başladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.