Sosyal Medya Uygarlığında Reklamcılık

Sosyal Medya Uygarlığında Reklamcılık

İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından kurulan Şapka Takımı’nın düzenleyeceği Sosyal Medya Uygarlığında Reklamcılık etkinliği 26 Mart’ta İzmir Hilton’da!

Şapka takımının her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği sosyal medya etkinliği “Sosyal Medya Uygarlığında Reklamcılık” bu yıl gnctrkcll sponsorluğunda gerçekleşecek.  Marka yöneticileri, iş dünyasından uzmanlar, reklam ajansı çalışanları ve konuyla ilgilenen sosyal medya kullanıcılarını buluşturacak olan etkinlik 26 Mart’ta İzmir Hilton Otel’de gerçekleşecek.

Sosyal medyanın son trendleri ve sosyal medya uygarlığında reklamcılık konularının tartışılacağı etkinliğe Carat Medya’dan Tunç Erdem, BBDO’dan Haluk Sicimoğlu, Sesli Harfler’den Görkem Uraz ve Mediacat’ten Pelin Özkan gibi uzman isimlerin konuşmacı olarak katılacak.

 
Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinliğe kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Paneli 2013 Social Media Marketing World 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.