YTÜ Sosyal Medya Günleri 2013

YTÜ Sosyal Medya Günleri 2013

 YTÜSAK tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi desteği ile  gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Günleri 2013; 24-26 Nisan’da!

Günümüzün en popüler konularından olan sosyal medyanın hem kurumsal hem de eğlenceli tarafını ele alacak olan etkinlik, A’dan Z’ye Sosyal Medya mottosuyla katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene yaklaşık 2000 katılımcının ağırlandığı etkinlikte sosyal medyanın etkin kullanımı, şirketlerin sosyal medya algısı, sosyal medyada kurumsal ve kişisel imaj ve sosyal medyada fenomen olmak gibi konular ele alınacak.

Artes Ana Sponsorluğu’nda gerçekleşecek etkinlik panel, söyleşi ve film gösterimi gibi oturumlarla alanında fark yaratmayı hedefleyen katılımcılarını ağırlayacak. Etkinlikte ayrıca her oturum sonrası yapılacak çekilişlerle katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtılacak.

24-25-26 Nisan’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe katılım ücretsiz olarak sağlanabilirken her katılımcıya da sertifika verilecek.

Paylas.com‘dan da ücresiz olarak izleyebileceğiniz etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için YTÜSAK Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Hukuku Sempozyumu Sosyal Medya Paneli 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.