Sosyal Medya Zirvesi 2015

Sosyal Medya Zirvesi 2015

Türkiye’de sosyal medyaya ilişkin yerleşmiş yanlış algıyı değiştirmeyi amaçlayan Sosyal Medya Zirvesi bu yıl 24 Nisan Cuma günü İstanbul Şişli Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Günümüz dünyasının parlayan yıldızı sosyal medya ve dijital mecralar üzerine merak edilen birçok konunun konuşulacağı etkinlikte, alanında uzman birçok konuşmacı yer alacak. Etkinlikte sanal gerçeklik ve insanın bu sürece adaptasyonuna Yalçın Arı ile giriş yapılırken;  İstanbul Bilgi Üniversitesi öğretim görevlisi Ercüment Büyükşener sosyal medyanın aslında ne olduğu anlatacak. Teknoloji yazarı Deniz Ergüler, Boyner Grubu Dijital Pazarlama Yöneticisi Ceren Topaloğlu, Sosyal Medya ve CRM uzmanı Deniz Devrim Cengiz, içeriğin imparator ve imparatoriçeleri; Yemek.com yazarı Batuhan Apaydın, devletsah.com yazarı Devletşah Özcan, shiftdelete.com kurucusu Hakkı Alkan, ve kariyeryolculugu.com yazarı Fatmanur Erdoğan etkinliğe konuşmacı olarak katılacak.

Sosyal Medya Zirvesi 2015’te kapanış ise sosyal medya fenomenleri Halil Söyletmez, Alaattin Çağıl, Nafer Ermiş, Tweet Süvarisi ile yapılacak. Katılımcılar fenomenlerin kendilerinden kitle yönetimine dair önemli ipuçları alma fırsatı bulacak.

Sosyal medya ve değindiği alanları 360 derece inceleyen etkinlik, Moof Dijital Pazarlama Okulu ve Littera Dijital İletişim işbirliğiyle gerçekleşecek.

Dijital Medya Sponsoru olduğumuz Sosyal Medya Zirvesi 2015’in programını aşağıda inceleyebilir ve kayıt için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

smz-15

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 4. E-ticaret Konferansı ITU GATE | Start-Up Challenge →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.