Social Media Marketing World 2013

Social Media Marketing World 2013
Sosyal medya pazarlama bilgilerinizi genişletmek ve  fikirlerinizi güçlendirmek  için bu mega-konferanstaki 1.000 pazarlamacıya katılın! Social Media Marketing World 2013,  7-8-9 Nisan 2013’te A.B.D'nin en güzel şehirlerinden biri olan San Diego'da düzenlenecek. Konferans kapsamında, sosyal medyanın en büyük isimleri ve markaları ile vakit geçirecek, sayısız ipucu ve yeni stratejiler öğrenecek, ayrıca San Diego’daki size sunulan geniş ağ fırsatlarından yararlanacaksınız. Bu etkinlik sayesinde sosyal medya pazarlama dünyasının önemli isimleriyle yüz yüze görüşebilme ve dünyanın birçok yerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Ağ oluşturma (networking): San Diego’da tarihi San Diego Natural History Museum’da gerçekleşecek olan açılış gecesi partisinde keyifli vakit geçirirken bir yandan da iş ağı oluşturabilirsiniz. San Social Media Marketing World Keşif: Sosyal medya pazarlama oturumları, dünyanın en iyi uzmanları ile birlikte  muhteşem San Diego Marriott Marquis & Marina Hotel’de gerçekleşecek. Eğlence: Cruise San Diego Bay ile yat gezisi yapılacak ve 1000 kişi ile kaynaşmanızı sağlayacak unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. San Diego Sosyal Medya Konferansı Sosyal medya stratejisi için içerik üretme konusunda profesyonel hayatınıza katkı sağlayacak taktikler edineceksiniz. Ayrıca Sony Electronics, Waltmart, Cisco, Zappos.com, Sharpie Petco, Dell, Whole Foods, Intel, SAP, Citrix, Dun & Bradstreet, Caterpillar, Taylormade, SAS ve San Diego Zoo markaları ile ilgili detaylı bilgiler elde edebileceksiniz. Bunlar San Diego’da 7-8-9 Nisan 2013’te gerçekleşecek olan Social Media Marketing World etkinliğinde yaşayacaklarınızın sadece bir özeti… Bu etkinliği farklı kılan şey ne? Dünyanın en iyi sosyal medya uzmanları ile arkadaşça geçireceğiniz vaktin yanı sıra, Social Media Marketing World etkinliğini eşsiz kılan özellikleri;
  • Değerli içerik paylaşımı
  • Birinci sınıf konferans deneyimi- Pazar günü etkinlik yerine vardığınız andan itibaren, zamanınız hiç boş geçmeyecek. Ne yapacağınızı ve nereye gideceğinizi asla düşünmek zorunda kalmayacaksınız
  • Geniş ağ oluşturma şansı – Bu etkinlikle değer biçilemez ve profesyonel bağlantılar kuracaksınız çünkü bu etkinlik oturumların ardından, yemekler ve akşam etkinlikleri de içeriyor.
  Social Media Marketing World 2013
 • Nisan’ın başında San Diego Sahilleri – Bir çok ülke sıcağa hasret iken, siz San Diego Marriott Marquis & Marina’da hem karada hem denizde San Diego güneşinin tadını çıkarıyor olacaksınız.
 • Tatil Fırsatı -  Önceden Sand Diego’yu hiç görmediyseniz, konferans tarihinden daha önce oraya gidip neden tatil yapmıyorsunuz? Sahiller, sörf, dünyaca ünlü San Diego hayvanat bahçesi, SeaWorld, LEGOLAND, San Diego Safari Park ve daha fazlası sizi bekliyor!
 
  Detaylı bilgi için tıklayın

İlgili Haberler

Sosyal Medya Zirvesi 2015
Sosyal Medya Zirvesi 2015
Devamını Oku >
Twitter Mobil Geliştirici Konferansı: Flight
Twitter Mobil Geliştirici Konferansı: Flight
Devamını Oku >
Sosyal Medya Günü 2012 Kutlamaları
Sosyal Medya Günü 2012 Kutlamaları
Devamını Oku >