Otomobilen’in Dijitalde Tercihi: Diverseffect!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Şub 2021
Otomobilen’in Dijitalde Tercihi: Diverseffect!

Ülke çapındaki en güçlü ikinci el otomobil markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Otomobilen, tüm dijital iletişim ve pazarlama çalışmaları için Diverseffect’i tercih etti.

Bir Tunalar grup şirketi olan ve ikinci el araç alım, satım, takas, sigorta ve ekspertiz hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Otomobilen; Türkiye’de bir ilke imza atarak 5 ildeki 5 şubesi ile sadece kendine ait markalar zincirini oluşturmasının yanı sıra 2. el araç satışında kurumsallığı ve güvenilirliği ön planda tutarak farklılığını ortaya koyuyor.

Tamamı ilk sahibinden, yetkili servis bakımlı, garantili ve ekspertizli araçlar müşterilerinin beğenisine sunan Otomobilen’in dijital mecralardaki tüm iletişim çalışmalarından artık Diverseffect sorumlu olacak.

Kurulduğu günden bugüne müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen Diverseffect; müşterilerine sosyal medya iletişimi, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alanda hizmet sunuyor. Doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakışla birleştirerek dijital mecralarda fark yaratan Diverseffect’in müşteri portföyünde çeşitli sektörlerden birçok marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, Vayes Dijital İle Marka Yönetimi Hizmetlerinde 5. yılını ve Başarılarını Kutluyor. Sosyal Medyanın En Başarılı Markaları Belli Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.