Rent Go, Yola Diverseffect ile Devam Ediyor!

Ajans Haberleri, Haberler 05 Oca 2021
Rent Go, Yola Diverseffect ile Devam Ediyor!

Ülkemizin araç kiralama sektörünün lider oyuncularından biri olan Rent Go, dijital ajans olarak yola Diverseffect ile devam etme kararı aldı.

Uzman ve tutkulu kadrosu, kurumsal yapısı ve hedefleriyle kısa sürede araç kiralama sektörünün lider oyuncularından biri haline gelen Rent Go, geniş araç filosuna sahip olmasının yanı sıra müşterilerine yeni ve güvenli araç, yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat garantisi sunmasıyla öne çıkıyor. Tamamıyla yerli sermayeyle kurulan ve yola devam eden Rent Go, tüm dijital çalışmalarını Diverseffect’ın uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte yürütecek.

Doğru strateji ve doğru hedeflemeyi kreatif bakış açısıyla birleştiren ve müşteri portföyündeki hem global hem de yerli markalara web tasarım, sosyal medya, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi hizmetlerini 360 derece sunan Diverseffect, Rent Go için dijital mecralarda dikkatleri üzerine çekerek çalışmalar yapmaya hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ZORLU’dan CLOCKWORK’e 3 Marka Birden! Özel Adatıp Hastanesi, Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Yeni İletişim Ajansı Sample Digital Lab Oldu. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.