Granitaş’ın Dijital Ajansı Diverseffect oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 20 Kas 2020
Granitaş’ın Dijital Ajansı Diverseffect oldu!

Granitaş, kendini dijitalde Diverseffect ile anlatacak.. Doğal taş sektörünün köklü markası Granitaş’ın yeni dönem dijital medya iletişimini yürütecek ajans Diverseffect olarak belirlendi.

Doğal taş sektöründeki istikrarını 30 yıldır sürdüren ve Türkiye doğal kaynaklarına değer katma hedefiyle faaliyet gösteren öncü sanayi kuruluşu Granitaş, pandemi sonrası yeni dönemde dijital iletişim çalışmalarını Diverseffect ile yürütme kararı aldı.

Mecra uyumlu ve yönetilebilir yazılım teknoloji ve trendlerini işe katarak, doğru strateji ve kreatif bakış açısıyla oluşturduğu altyapılarla, sektöründe farklılıklar yaratan Diverseffect dijital reklam ajansı, günümüz çağdaş yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda doğal taşlara şekil veren, sektörün seçkin oyuncusu Granitaş’ı dijital mecralarda da başarıya taşıma hedefinde.

Pazarlama endüstrisinde dijitalizasyonun sektörde yayılmasına öncülük eden şirketlerden biri olan Diverseffect, ağa bağlı teknolojileri savunuyor ve müşterilerine bu alanda pratik çözümler sunuyor. Farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası pek çok markanın dijital iletişim çalışmalarını yürüten Diverseffect’in müşterileri arasında Garanti Leasing, Kelebek Mobilya, Zorlu Enerji, Pierre Fabre Türkiye ve  Felixo gibi markalar yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TUSAŞ İle Gözümüz Yükseklerde! Idecon Idea & Congress, Philips Sonicare’in “Proje Ajansı” oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.