Granitaş’ın Dijital Ajansı Diverseffect oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 20 Kas 2020
Granitaş’ın Dijital Ajansı Diverseffect oldu!

Doğal taş sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle estetik ve kalite hizmeti veren Granitaş’ın dijitaldeki yol arkadaşı Diverseffect oldu.

Doğal taş sektörünün öncüsü Granitaş, gelişmiş makine farkı ve çeşitliliği ile müşteri beklentilerine tatmin sağlayacak üretim gerçekleştiriyor. Yurt içinde ve yurt dışında yaptığı faaliyetleriyle büyümeye devam eden marka, bu yoldaki dijital ajansını belirledi.

Yazılım teknolojileri ve trendleri kullanarak doğru stratejiyi ve doğru hedeflemeyi kreatif bakış açısıyla birleştiren Diverseffect, küreselde ve ulusalda farklı sektörlerde adını duyurmuş markalarla iş yapıyor. Markalarına, ihtiyaç doğrultusunda uygun stratejiler geliştirip onlara özel yol haritasını deneyimli ekibiyle çizen Diverseffect, Granitaş’ın dijital dünyasındaki iletişim rotasını belirlemeye yardımcı olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TUSAŞ İle Gözümüz Yükseklerde! Idecon Idea & Congress, Philips Sonicare’in “Proje Ajansı” oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.