“Shell Taşıt Tanıma” Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla İnşa Edildi!

Projeler, Web siteleri 02 Şub 2021
“Shell Taşıt Tanıma” Web Sitesi, Diverseffect Yaratıcılığıyla İnşa Edildi!

Shell Taşıt Tanıma Sistemi hizmetinin tüm detaylarıyla yer aldığı web sitesi, Diverseffect yaratıcılığı ile hazırlandı.

Müşterilerine en kaliteli akaryakıtı, en iyi hizmet ve fiyatla ulaştırma hedefiyle 1995 yılında kurulan Alemdar Petrol, yeni web sitesiyle inovatif filo çözümlerinden biri olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin tüm avantajlarını kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor. Dijital trendleri baz alarak her bir detayının Diverseffect uzman tasarım ve yazılım ekibi tarafından özenle oluşturulduğu “Shell Taşıt Tanıma” web sitesi, kullanıcı dostu yapısı, yenilikçi arayüzü ile göz dolduruyor.

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerimizi kreatif bakışla birleştiren Diverseffect; çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyor ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam eden Diverseffect’in hazırladığı “Alemdar Petrol –Shell Taşıt Tanıma” web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Çekirdekten Geleceğe” Yetenek Programı’nın web sitesi Clockwork’ten Doğanay, ‘’Şalgam Kırmızı Çizgimiz’’ dediği yeni reklam filmini yayınladı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.