iGOAİMALATHANE Yeni Yıla 3 Yeni Müşterisi İle Merhaba Dedi

Ajans Haberleri, Haberler 08 Şub 2021
iGOAİMALATHANE Yeni Yıla 3 Yeni Müşterisi İle Merhaba Dedi

iGOAİMALATHANE 2021’e tempolu bir giriş yaptı, Bileşim, Artesa ve Sunparadise ile yepyeni projeler için el sıkıştı.

Bileşim, dijital ajansı olarak iGOAİMALATHANE’yi seçti. Bünyesinde ATM, üye işyeri, saha destek operasyonları, çağrı merkezi, geçiş sistemi, kredi kartı ve banka kartı ofisi alanlarında birden fazla hizmeti bir arada barındıran yapısı ile finans kuruluşları tarafından tercih edilen kartlı ödeme sistemi şirketi Bileşim A.Ş., iGOAİMALATHANE ile yepyeni projelere yelken açıyor.

1985’ten bu yana yenilikçi çözümleriyle sektörünün öncü ismi Sunparadise, web sitesi ve mikro sitesinin yapımı için iGOAİMALATHANE ile el sıkıştı. Konutlar için balkon camları, dış mekanlar, kış bahçeleri ve cephelerin yanı sıra ticari gayrimenkuller için cepheler, cam çatılar, pencereler ve kapılar geliştiren ve üreten Sunparadise, dünyadaki 1.500 bayisi ile yılda 46.000 projeye imza atıyor.

Aster Tekstil Grubu, stratejik büyüme planları doğrultusunda 2019 yılında bünyesine dahil ettiği yeni markası Artesa Fabrics’in web sitesini iGOAİMALATHANE’ye emanet etti. Artesa, güçlü oyuncusu olduğu pazara, spor giyim, dış mekan, mayo ve iç giyim ürünleri için teknik olarak geliştirilmiş, yüksek kaliteli, modern ve geniş kumaş koleksiyonu sunuyor. Yenilikçi ürünlerini sürdürülebilirlik anlayışıyla tasarlayan Artesa, küresel bir marka olma yolunda geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

iGOAiMALATHANE Hakkında

Müşterilerine stratejik bir ortak olmanın yanında, kreatif çözümlerle de ilham veren iGOAiMALATHANE, dijital, entegre reklam ve pazarlama çözümleri sunmaktadır. Ajans, doğru stratejiyle dijital dünyada sizi daha ileriye taşımak için vizyonunu her geçen gün geliştirmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medyanın En Başarılı Markaları Belli Oldu! Sompo Sigorta Dijital İletişim Konkuru’nu RED and GREY kazandı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.