Uğur Okulları Web Sitesine Diverseffect İmzası

Projeler, Web siteleri 21 Ara 2020
Uğur Okulları Web Sitesine Diverseffect İmzası

Tutku ve kararlılıkla çalışırken kaliteyi her zaman ön planda tutan, yenilikçi eğitim anlayışıyla gençlerin vizyoner bakış açısına sahip olmasına öncülük eden Uğur Okulları’nın web sitesi Diverseffect’in tecrübesi sayesinde teknolojik olarak çok daha iyi bir noktaya ulaştı.

Yenilikçi, özgün ve vizyoner eğitimcilik anlayışıyla Türkiye’nin en yaygın eğitim kurumlarının başında gelen Uğur Okulları, web site alt yapısını, yenilikçi fikirlere yatırım yapmayı, ürün ve hizmetlerin tasarım, üretim ve sunumunda teknolojiyi odağa almayı çalıştığı kurumların dijitalleşme sürecinde, uzak gelecekte hayatta kalabilmeleri için yaşamsal öncelik sayan Diverseffect uzmanlığıyla yenilendi.

Global bir eğitim markası olma yolunda online planlarını Diverseffect ufkunda gerçekleştiren Uğur Okulları, uluslararası kalite standartlarında verdiği eğitimle ve “5 Dil, 2 Beceri” anlayışıyla, özgüveni yüksek, yenilikçi bireyler yetiştiriyor. 140 Uğur okulunun tek merkezden web yönetimini Diverseffect tarafından sağlanıyor.

Mecra uyumlu ve yönetilebilir yazılım teknoloji ve trendlerini işe katarak, doğru strateji ve kreatif bakış açısıyla oluşturduğu altyapılarla, sektöründe farklılıklar yaratan Diverseffect dijital reklam ajansı, gerek globalde gerekse de yerelde adı öne çıkan Garanti Leasing, Kelebek Mobilya, Avene, Ducray, Sabancıdx, Pierre Fabre Türkiye ve Granitaş gibi farklı sektör markalara hizmet sunmaya devam ediyor.

Uğur okullarının yenilenen web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BIGFİL PROJECT HOUSE, Gayrimenkul E- İhale Sitesi ‘mülkedin.com.tr’yi Tamamladı Tekfen Holding Web Sitesi Markis Tecrübesi İle Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.