Felixo’nun Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Ara 2020
Felixo’nun Dijital Ajansı Diverseffect Oldu!

Avrupa’nın en hızlı büyüyen, teknoloji lideri kriptopara borsası Felixo, tüm dijital iletişim süreçlerinin planlanması ve yürütülmesi için Diverseffect’i tercih etti.

Kripto para birimleri ve blockchain teknolojilerinin deneyimli markası Felixo Exchange, Diverseffect ile çalışmaya karar verdi.

Müşteri ihtiyaç doğrultusunda doğru strateji ve hedeflemeyi kreatif bakışla birleştirerek ideal stratejiler geliştirerek dijitale özel yol haritası çıkaran Diverseffect, pandemi sonrası dönemde Felixo Exchang ile yol alacak. Felixo, kripto para ticaretine duyulan ilginin artmasıyla kurulmuş, içinde yeni nesil ödeme sistemlerini de bulunduran sektördeki ilk profesyonel platformlardan biri.

Kripto para ticaretine duyulan ilginin artmasıyla kurulan ve içinde yeni nesil ödeme sistemlerini de bulunduran Felixo’nun ana stratejisi, dünya çapındaki profesyonel yatırımcılar ve likidite sağlayıcılar için benzersiz destek, araç ve yenilikler sunmak. Kripto varlık işlem platformu Felixo, kripto para tüccarları ve global likidite sağlayıcılarına kapsamlı ve yetkin hizmetler sunuyor. Felixo’nun kurucu ortakları, Blockchain geliştiricilerinden oluştuğu gibi yazılım ve kripto para ticaretinde zengin tecrübe sahibi.

Finans sekörünün dijitalleşmesinin, gelişen ekonomilere büyük katkılar sağlayacağını savunan ve dijitalizasyon konusunda özellikle 2019 Pandemisi sonrası büyük adımlar atan Diverseffect, verimliliğin en yüksek ivmeyi dijitalleşme ve insan etkileşimiyle yeni bir üretim çevresi oluşturulmasıyla yakalayacağına inanıyor. Diverseffect, çalışmalarını sürdürülebilir inovasyon yönetimi yaklaşımıyla sürdürüyor ve geleceğin üretim vizyonu ile birlikte dijitalizasyon ve insan etkileşimiyle daha verimli yeni bir üretim çevresi oluşacağını belirtiyor.

Ajans, yeni markasına sosyal medya hesaplarından yaptığı bir paylaşım ile ‘Hoş Geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Evreka, Web Tasarım Ve Yazılım Projesi İçin Creathive’ı Seçti. Kinetix’in Kreatif Ajans Konkurunu REDandGrey kazandı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.