ASO ve App Marketing’in Konuşulacağı ‘Digitalzone Meetups Online’ 25 Şubat’ta!

ASO ve App Marketing’in Konuşulacağı ‘Digitalzone Meetups Online’ 25 Şubat’ta!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

25 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek etkinliğin ilk oturumunda Zeo Agency’de SEO Executive olarak görev yapan Samet Özsüleyman ‘Uygulamalarınızı ASO İle Nasıl Güçlendirebilirsiniz?’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

İkinci oturumda Search Ads’te Director of Business Development olarak görev yapan Yusuf Barutçu ‘App Marketing’de Paid User Acquisition Kanallarının Etkin Kullanımı ve Organik Performansa Etkisi’ hakkında konuşacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Samet Özsüleyman – Uygulamalarınızı ASO İle Nasıl Güçlendirebilirsiniz?
20:00 – 21:00 – Yusuf Barutçu – App Marketing’de Paid User Acquisition Kanallarının Etkin Kullanımı ve Organik Performansa Etkisi

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Paris Sorbonne Üniversitesi’nden Sertifikalı Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Başlıyor! Digitalzone Meetups Ocak: 2021’de SEO, Ölçümleme, İçerik ve Sosyal Medya Pazarlaması →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.