NG Phaselis Bay’a Clockwork’ten tatili özletecek bir web sitesi!

Projeler, Web siteleri 17 Oca 2021
NG Phaselis Bay’a Clockwork’ten tatili özletecek bir web sitesi!

Otelcilik deneyimini Sapanca ve Afyon’daki otellerinden sonra NG Phaselis Bay ile Antalya Kemer’e de taşıyan NG Hotels’in yeni web sitesi hayata geçti.

Web sitesini hem içerik, hem tasarım hem de yazılım anlamında baştan yaratan Clockwork, otelcilik sektöründeki tecrübeleriyle NG Hotels deneyimine yakışacak bir iş çıkardı.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

NG Hotels’in yeni web sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Boğaziçi Kolonyaları SCOPE İle Dijital Dünyada! Diverseffect Web Projelerini Hayata Geçirmeye Devam Ediyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.