Kızılay Maden Suyu’nun Web Sitesi Clockwork’e Teslim!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Oca 2021
Kızılay Maden Suyu’nun Web Sitesi Clockwork’e Teslim!

“İyilik” için üretilen ve tüketilen tek maden suyu olan Kızılay Maden Suyu’nun web sitesi Clockwork tarafından yenileniyor.

Hem sağlığa hem de yardımlaşmaya katkı sağlayan Kızılay Maden Suyu’nun gelirinin tamamı yıl içinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılan yardımlar için önemli bir kaynak oluşturuyor. Clockwork, Türk Kızılay’ın ve Kızılay Maden Suyu’nun “iyilik” temasının da yer alacağı sitenin yeniden düzenlenmesi için çalışmalara şimdiden başladı!

Marka değerlerini ve kullanıcı deneyimini gözeterek hayata geçirdiği web sitelerine artı değer katan Clockwork, Kızılay Maden Suyu’nun web sitesinde yazılım ve tasarımı yeniliyor.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler yaratan Clockwork; büyüme odaklı stratejilerle, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Hut, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, McDonald’s, S Sport TV gibi portföyüne kattığı birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü projesi bulunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MAPFRE Sigorta Kreatif Ajans Süreçleri Konkuru Sonucunda Hoops The Agency İle Yola Devam Etmeye Karar Verdi Kristal Elma'dan Creathive'a Gümüş Ödül! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.