Kristal Elma’dan Creathive’a Gümüş Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 14 Oca 2021
Kristal Elma’dan Creathive’a Gümüş Ödül!

2016’dan beri marka, arayüz ve 600 bin dolar üzeri fon sağlayan Kickstarter kampanya tasarımlarıyla MIOPS markasının başlangıcından itibaren çözüm ortağı olan Creathive, gurur duyduğu projelerden birini ödülle taçlandırdı.

NASA, Amerikan ordusu ve SpaceX tarafından tarihte yer edinecek etkinliklerin fotoğraflanmasına yardımcı olan MIOPS, yeni mobil arayüz tasarımlarıyla hem kullanıcılardan övgü toplamakla kalmayıp ödül kazanmayı da başardı. MIOPS mobil uygulama tasarımı, Görsel İletişim Tasarımı kategorisinde Gümüş ödül kazandı.

Bu keyifli projenin başarıları ile daha da motive olan Creathive ekibi, projelerinin ödüllendirilmesinden gurur ve mutluluk duyuyor.

Creathive kimdir? 

Tecrübeli ve yaratıcı tasarımcılardan oluşan multidisipliner bir tasarım stüdyosu olan Creathive, 2016’dan beri teknoloji girişimleri başta olmak üzre elliden fazla şirketin marka kimliği, web tasarım, mobil tasarım gibi projelerinde tasarım desteği sunarak sektörde kendine yer edinmiştir.

Creative ödül sevincini sosyal medya takipçileri ile de paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kızılay Maden Suyu’nun Web Sitesi Clockwork’e Teslim! Açık Hava Reklam Şirketi Advertcity’nin Web Sitesine Clockwork Bakışı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.