Hatti Teknik’in Web Sitesi Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 30 Mar 2021
Hatti Teknik’in Web Sitesi Yenilendi!

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla sunan Diverseffect, tasarım ve yazılım alanında tecrübe sahibi ekibiyle Hatti Teknik’in web sitesini yeniledi.

Petrol, gaz ve enerji alanında Türkiye’nin en büyük Petrokimya ölçüm distribütörlerinden biri olan Hatti Teknik’in yenilenen web sitesinin tasarım, yazılım alt yapısı geliştirilme, Responsive uygulama ve CMS paneli oluşturma konusundaki çalışmaları Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibi tarafından özenle hazırlandı.

Hatti Teknik, yurtdışı iş ortakları aracılığıyla mühendislikten komple malzeme teminine, altyapı hizmetlerinden devreye alma sonrası bakım hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren yapısını geliştirmeye devam ediyor. Petrokimya ve doğalgaz dağıtım sistemlerinde ölçüm cihazları kurulumunda Türkiye’de lider marka, yurtdışında da 20’ye yakın üreticinin distribütörlüğünü ve temsilciliğini yapıyor.

Diverseffect’in tüm çalışmalarını incelemek için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Günsan’dan 8 Mart’a özel kampanya: “Hayatı Aydınlatan Kadınlar” Türkiye’nin Yeni Pazar Yeri Maazalar.com, Purplemurple İmzasıyla İnşa Edildi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.