Yeni Nesil Teslimat Şirketi İletmen, Diverseffect İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Mar 2021
Yeni Nesil Teslimat Şirketi İletmen, Diverseffect İle Anlaştı!

Dijital iletişim alanında yeniliklere imza atan Diverseffect, İletmen’in dijital reklam ajansı oldu.

7/24 hizmet garantisi sunup, operasyonel zaman kaybını yazılım algoritması sayesinde, teslimat süreçlerindeki optimizasyonlarla önleyerek müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen İletmen, Diverseffect aracılığıyla tüketicileriyle iletişim kuracak.

Şehir içi teslimatlar için optimizasyon çözümüne sahip bir lojistik yönetim yazılım şirketi olan ve 2016’da kurulan İletmen, çok kısa sürede Türkiye’nin 4 şehrinde 15 bayii erişim ağına ulaşmış durumda. Kendilerini “İletmen” olarak adlandırmalarının sebebini ise şu şekilde açıklıyorlar: ”Biz, iş modelimizi eyleme döken çalışma arkadaşlarımıza motorcu, eleman, ya da personel değil, bir iletimi taşıyan iletmenler oldukları için ‘’İletmen’’ diyoruz. Yani ‘’İletmen’’ markamızın adı, yüzü, ta kendisidir.”

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi pek çok alandaki hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla sunan Diverseffect; yakın zamanda Yemeksepeti, Artaş, Alemdar Petrol, Granitaş, Beils gibi global ve yerel markaları da bünyesini dahil etti. Sağlık, kozmetik, eğitim, finans gibi pek çok sektöre yönelik çalışmalarıyla portfolyosunu günden güne büyüten Diverseffect, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yayla, yeni sosyal medya ajansını seçti. iRobot, ADFLEX Medya İle Medya Satın Alma Kapsamını Genişleterek 360 Derece Hizmet Almaya Başladı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.